x
Otomatik Pergola
Otomatik Pergola

 

Otomatik Pergola Sistemi Dört Mevsim Kullanılmak Üzere Tasarlanmıştır. Estetik ve Mimari bir  Tasarıma Sahiptir Yaz Mevsiminde Gündüz Güneşten Korunmak için Gölgelik Akşam  ise Üst Kısmı Tamamen  Geriye Doğru Katlanarak Toplanıp Ferah Bir Ortama dönüşmektedir  Kış mevsiminde Kar ve Yağmurdan  Korunmak içinde  Kullanılmaktadır.

Katlamalı Raylı Motorlu Tente yada Pergola Tente  sisteminde su geçirmez özelliğe sahip blackout pvc kumaş kullanılmaktadır.Estetik ve büyüleyici bir mimari tasarıma sahip olan katlamalı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir atmosfer yaratır.

Ürün Bilgileri

Otomatik Tente genel olarak dış mekan olarak kullanılan, üstü açılır, kapanır şekilde ayarlanabilen bir sistemdir. Kumanda ile yönetilir bir sistem olmasının yanı sıra, aydınlatmalı olarak ta dizayn edilmektedir. Bu sistemler mekanınızın konforunu arttırmakla beraber dumanlı, dumansız ortam olarak kullanılabilmektedir.

Otomatik Cam sistemi aşağı yukarı manuel ve otomatik olarak kullanılan bir sistemdir. Otomatik tente ile bütünleştiğinde ortama ayrı bir hava katar. Bu sistemler genel olarak çift sistem olarak seçilip yaptırılmaktadır. Maliyet açısından tek tek yaptırdığınızda fiyat daha farklı çıkabilir. Fakat ikili sistem olarak aldığınızda fiyat çok uyguna gelmektedir.

Ürün Resimleri

Bizi arayın