x
en uyfun balkon korkulugu
En uyfun balkon korkuluğu

 

Ferforje Balkon Korkulukları

Ferforje Balkon Korkulukları Ürün Bilgileri

Ferforje Balkon Korkulukları ; Profesyonel Ustalarımız ile Tüm Demir Doğrama, Kaynak ve Ferforje işleriniz memnuniyet ve uygun fiyat garantili yapılmaktadır. Talepleriniz için firmamızı istediğiniz zaman araya bilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizleri arayabilirsiniz.

FERFORJE BALKON KORKULUĞU

Demir Balkon Korkuluğu, cephe mimarisinin önemli parçalarından biridir. Bu nedenle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak balkonlarınız için farklı modellerde ferforje korkuluklar tasarladık. Ferforje, Demir balkon korkulukları, yüksek dayanıklılığı, sağlamlığı, şık görünümlü ve estetik olması nedeniyle tüm Dünya’da yaygın olarak tercih edilmektedir. Özel tasarım el işçiliği ile ürettiğimiz ferforje parmaklıklara cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz

Demir Balkon korkulukları, çeşitli ebat ve farklı modellerde tasarlanır ve müşterilerin ihtiyaç ve isteğine göre farklı renklerde boyanır.

Isıtılarak şekillendirilen ferforje dövme demirden yüksek kalitede projenize özel olarak tasarlanmış, bütçenize uygun fiyatları ile sağlam, uzun ömürlü, şık balkon korkuluklar mekanlarınıza prestijli bir görünüm kazandırır.

Ürün gamımızda, farklı desenlerden oluşan sayısız tasarım mevcuttur Müşterimizin özel taleplerine göre tasarladığımız  balkon korkulukları uygun fiyat seçenekleriyle beğenilerinize sunuyoruz. Farklı modelleri, şık, prestijli görünümleri, güvenli ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle ferforje tüm dünyada her zaman öncelikli tercihlerin arasındadır.

 Balkonlarda kullanılan bir başka korkuluk tarzı da Fransız balkon korkuluklarıdır. Balkon, teras ve benzeri yerlerde düşmelere karşı güvenlik amacıyla konulan ferforjeler pek çok tarihi yapıların, lüks malikane ve villaların, otellerin cephelerinde kullanılmıştır.

Ferforje balkon korkuluk ölçüleri

Ferforje korkuluklar, çocukların parmaklığa çıkarak düşmelerini önlemek için basamak oluşturabilecek şekil ve motiflerden kaçınılmalıdır. Balkon korkuluk dikme çubuklarının aralıkları 11,5 cm den büyük yapılmamalıdır. Korkuluklar, günlük yaşam esnasında yapılabilecek dayanma, abanma ve sarkmalar göz önünde bulundurularak düşmelere karşı emniyet açısından yükseklikleri 95 cm ile 105 cm olarak yapılır.

Ferforje Balkon Korkuluğu

Ferforje Balkon Korkuluğu; Web sitemizde güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan balkon korkuluklarının özgün, yeni ve çeşitli ferforje modellerini inceleyebilirsiniz.

Ferforje balkon korkulukları balkonlarımızı süsleyen özenli ve ince işçiliği ile hemen her yerde karşımıza çıkar. Yalnızca özel mülklerde değil cafeler, restoranlar gibi mekanlarda da müşterilerinin ilgisini çeken genellikle doğa desenlerinin kullanıldığı şık ve tamamlayıcı parçalardır.

Demir balkon korkuluk modelleri

Yapısal özelliği bakımından demir, art nouveau, art deco, klasik ve modern tarza uygun modelleri kolaylıkla üretme imkanına sahiptir.

Web sitemizde güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan balkon korkuluklarının özgün, yeni ve çeşitli ferforje modellerini inceleyebilirsiniz.

ferforje balkon korkuluk fiyatları

Balkon korkuluklarında kullanılan ferforjenin fiyatı, kullanılan malzeme kalınlığı, işçilik yoğunluğu ve harcanan toplam mesai hesaplanarak belirlenir.

Balkon ve teras korkulukları ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun modelleri seçerek fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz,

Teknik Özellikler

Ürün İçeriği Ürünümüz sizlerin mekanlarınızda ölçüler alarak yapılmakadır.
Ferforje Balkon Korkulukları Çerçevesi Demir malzemeden üretilip en kaliteli malzemeler ile yapılır.
Ürün Ölçüsü Tamamen ölçüsü alındıktan sonra ölçülendirilir.
Korkuluk Malzemesi  Tamamen Demir malzemeden üretilmiştir.
Balkon Korkuluk Fonksiyon Tek parça yada birden fazla parçalardan oluşabilir.
Genel Malzemesi Demir malzemeden üretilmiştir.
Balkon Korkuluk Bakımı Tamamen Silinerek yada yıkanıp silinerek temizlenebilir.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.
Ek Bilgiler Ferforje Balkon Korkulukları üretilirken mekana, yere ve ölçülere has üretilip sorunsuzca montajlanma işlemi gerçekleştirilir.

Ürün Resimleri

Bizi arayın